تور آنکارا

چرا تور آنکارا؟

تور آنکارا تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز در پایتخت ترکیه است! مراکز تفریحی بسیار مدرنی در این شهر طراحی شده‌اند و همچنین هتل‌هایی بسیار بزرگ و لوکس! تور آنکارا، توری جدید است و به همین خاطر ایرانیان کمی آن را امتحان می‌کنند، اما آن‌هایی که با تورهای آنکارا سفر کرده‌اند، تور آنکارا را بسیار آرام و لذت‌بخش توصیف کرده‌اند.

بهترین زمان سفر به آنکارا؛

بهترین زمان سفر با تور آنکارا بهار است؛ اما در تابستان و پاییز هم طبیعت اطراف شهر جلوه خاصی دارد. در بهار جنب و جوش گردشگران در این شهر زیاد می‌شود و شهر شلوغی هیجان‌انگیز و پر سر و صدایی را تجربه می‌کند. تور آنکارا در بهار و ابتدای تابستان، در بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود.

رزرو تور آنکارا؛

به مانند سایر تورهایی که سالیان سفر برای همراهانش در نظر می‌گیرد، این تور هم با یک تماس تلفنی قابل رزرو است. بهتر است که برای رزرو این تور ابتدا تحقیقات لازم را به عمل بیاورید و سپس اقدام به رزرو آن کنید؛ چرا که این تور ویژگی‌های خاصی دارد و اگر اطلاعی در مورد آن ندارید، لااقل از کارشناسان سالیان سفر کمک بخواهید.

بهترین تور آنکارا؛

تورهای آنکارا به خاطر وجود هتل‌های بسیار عالی، تقریباً به هم شباهت دارند، اما بهترین آن‌ها، تورهایی هستند که هتل‌های‌شان به مرکز شهر نزدیک‌ترند و گردشگران می‌توانند در خیابان‌های مدرن و بزرگ و شلوغ آنکارا قدم بزنند.

تورهای زمینی و هوایی آنکارا؛

تورهای زمینی آنکارا چندان طرفدار ندارند و در حال حاضر بسیار محدود شده‌اند؛ دلیل این قضیه می‌تواند پروازهای عالی تور آنکارا باشد که گردشگران را از تحمل رنج سفر زمینی باز می‌دارند. پروازهای آنکارا از شهرهای بزرگ ایران انجام می‌شود و گردشگران و تاجران زیادی را به این شهر می‌رسانند. هواپیماها و خدمات بسیار مطلوبی برای این پروازها در نظر گرفته شده است.

قیمت تور آنکارا؛

بین تورهای ترکیه، تور آنکارا ارزان‌ترین تور محسوب می‌شود و امکان مسافرت‌های کوتاه‌مدت‌تری هم به این شهر وجود دارد. در فصل بهار قیمت تور آنکارابسیار ارزان‌تر از سایر تورهای خارجی‌ست و گردشگران می‌توانند با بودجه کمی  این تور را تجربه کنند. حتی تا اواخر خرداد هم که قیمت سایر تورها افزایش می‌یابد، قیمت تور آنکارا ثابت می‌ماند.

و باز هم چرا تور آنکارا؟!!

یکی از دلایل بسیارمهم در انتخاب تور آنکارا، تجربه خرید کردن از مراکز خرید بزرگ آنکاراست و بسیاری از تاجران و واردکنندگان پوشاک، اجناسشان را از این شهر وارد ایران می‌کنند. این تور می‌تواند بهترین گزینه برای خرید کردن از ترکیه باشد؛ برندهای بزرگ جهانی، مهمان‌های تور آنکارا را شگفت‌زده می‌کنند!

خدمات انگشت نگاری ویزا در آنکارا

انجام انگشت‌نگاری که یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای کاناداست، می‌تواند دشواری‌هایی زیادی برای متقاضیان ویزای کانادا ایجاد کند؛ از این جهت که این مرحله باید در یکی از دفاتر VAC انجام شود و باید در کشوری باشد که از سفارت کانادا در آن کشور وقت گرفته‌اید. یعنی اگر سفارت کانادا در آنکارا را انتخاب کرده‌اید، باید دفتر VAC همین شهر را برای انگشت‌نگاری انتخاب کنید. مزیت آنکارا به نسبت سایر شهرها برای طی کردن مراحل اخذ ویزا، این است که معمولاً سفارت کانادا در این شهر خلوت‌تر است و همچنین پاسخگویی به درخواست‌های ویزا سریع‌تر انجام می‌شود.