تور کانادا

چرا تور کانادا؟!

تور کانادا، یک تور پر از شگفتی‌ست! این تور تفاوت‌هایی اساسی با سایر تورهای گردشگری دارد و آنقدر هیجان‌انگیز است که گردشگران فراوانی را در تمام فصول سال به خود جذب می‌کند. درباره شگفتی‌های تور کانادا یک نکته بزرگ وجود دارد؛ تور کانادا خاص‌ترین تور جهان است!!

بهترین زمان سفر به کانادا؛

بدون شک فصل تابستان بهترین زمان است! کانادا کشور سردی‌ست و به همین خاطر تابستان‌های بسیار خنک و دلچسبی دارد. تور کانادا در تابستان و اوایل پاییز از تمام جهان مخاطب دارد و مخاطبان این تور تجربه‌ای بسیار خاص را در این فصل به دست می‌آورند.

رزرو تور کانادا؛

تور کانادا از آن دست تورهایی‌ست که به صورت طولانی مدت برگزار می‌شود و مدت زمان ثبت‌نام آن محدود است. پکیج‌های تور کانادا در زیر قابل رؤیت است و شما می‌توانید پس از مشورت با کارشناسان  آوای آفتاب ، تور کانادای موردعلاقه‌تان را رزرو کنید. دقت کنید که این تورها در دسته‌بندی‌های مشخصی عرضه می‌شوند و امکان تعویض هتل‌ها و امکانات وجود ندارد.

بهترین تور کانادا؛

در مورد تور کانادا می‌توان گفت که تمام آن‌ها جزو بهترین‌ها هستند. خدمات کاملاً یکسانی برای پکیج‌های تور کانادا در نظرگرفته شده است. نکته مهم در مورد تورهای کانادا این است که بهتر است از پیش نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنید؛ چرا که ممکن است مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا و اقدام برای ویزا به طول بینجامد. اما اگر ویزای مولتی کانادا دارید و قبلاً هم به این کشور سفر کرده‌اید، به راحتی می‌توانید تور موردنظرتان را انتخاب کنید.

پروازهای تور کانادا؛

برای تور کانادا، باید از دو پرواز استفاده کرد؛ پرواز اول به یکی از کشورهای اروپایی انجام خواهد شد و پرواز دوم از آن کشور به مقصد کانادا خواهد بود. به همین دلیل بهترین پروازها و هواپیمایی‌ها، پروازهای تور کانادا را انجام می‌دهند. در مورد نوع پرواز و هواپیمایی و… می‌توانید با کارشناسان آوای آفتاب  تماس بگیرید تا توضیحات اجمالی در مورد آن‌ها، در اختیارتان قرار بگیرد.

قیمت تور کانادا؛

تور کانادا جزو تورهای گران‌قیمت است و دلایل این اتفاق هم کاملاً روشن است؛ پروازهای طولانی‌مدت، خدمات بسیار عالی هتلی و تفریحی در کانادا، بازدید از ۶ شهر در این کشور و پروازهای بین شهری در کشور کانادا، هزینه ورودی مراکز تفریحی تور کانادا و بسیاری دیگر از هزینه‌های تور در افزایش قیمت این تور دخیلند…

و باز هم چرا تور کانادا؟!!

آوای آفتاب کمره  این نوید را به علاقمندان تور کانادا می‌دهد که این سفر به بهترین سفر زندگی‌شان تبدیل خواهد شد و آن‌هایی که قبلاً به این کشور سفر کرده‌اند، بهتر می‌توانند این موضوع را متوجه شوند! تور کانادا پرخاطره‌ترین تور است !!
تور کانادا یکی از تورهایی‌ست که بسیاری از گردشگران جهان آرزوی آن را دارند و آن‌هایی که توانسته‌اند به کانادا سفر کنند، این سفر را سفری خاص و باورنکردنی توصیف کرده‌اند. طبیعت کانادا در تمام فصول سال ویژگی‌هایی جالب دارد، اما شاید بسیاری از گردشگران فصل تابستان را برای مسافرت به این کشور انتخاب کنند. این طبیعت خاص که تمام نقطه‌های قوت گردشگری را در خود دارد، مهم‌ترین عامل برای جذب گردشگران به تور کاناداست.
شهرهای کانادا هم مدینه‌های فاضله‌ای برای گردشگران ایرانی محسوب می‌شوند؛ معماری مدرن که گاه با هنر قرن‌های گذشته می‌آمیزد و نظام منسجم و بسیار کارآمد برای طراحی شهری، در نگاه اول، شهرهای بزرگ کشور کانادا را به دریایی از نور و رنگ و برج‌های سر به فلک کشیده تبدیل می‌کند. رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و منابع آبی زیادی که در اطراف و درون این شهرها وجود دارند، سبب ساخت پل‌های بزرگ و عبور و مرور کشتی‌ها و قایق‌ها در شهر شده‌اند و این موضوع تصاویری حیرت‌آور را به مهمان‌های تور کانادا هدیه می‌کند.
شب‌ها در تور کانادا نقش اساسی را ایفا می‌کنند و بازار تفریحات شبانه و گشت و گذارهای درون شهری داغ می‌شود. این در حالی‌ست که روزها، می‌توانند به گشت‌های خارج شهری و تماشای طبیعت فوق‌العاده کانادا اختصاص یابند. در این تور نکته مهم این است که همیشه برنامه‌ای برای انجام وجود دارد و حتی اگر گردشگران ۱ ماه را در کانادا بگذرانند، باز هم هر روز اتفاقاتی جدید انتظارشان را می‌کشد!

مردم کانادا هم که اکثراً مهاجر هستند، رفتار بسیار خوبی با گردشگران دارند. ایرانیان زیادی هم در شهرهای مختلف کانادا ساکن هستند و این موضوع می‌تواند برخوردهای جالبی را برای مسافران تور کانادا بیافریند!

 

جاذبه‌های طبیعی تور کانادا

این تور را می‌توان یکی از بهترین‌ها در این مورد دانست؛ طبیعت اطراف شهر‌های کانادا، آنقدر بکر است که گاه ممکن است گردشگران در یک گشت بیرون شهری، با گله‌های متعددی از حیوانات برخورد کنند! کوه‌ها و جنگل‌ها و دره‌های فراوان، طبیعت کانادا را به اوج کمال و زیبایی رسانده‌اند. دریاچه‌های کوچک و بزرگ، رودخانه‌ها و از همه مهم‌تر جزیره‌هایی که شاید خاص‌ترین جزایر جهان باشند و در تابستان آب و هوایی استثنایی دارند، تور کانادا را به بهشتی خاطره‌انگیز تبدیل می‌کند و بی دلیلی نیست که گردشگران حرفه‌ای جهان همگی آرزوی سفر با تورهای کانادا را در سر می‌پرورانند.

تفریحات تور کانادا

تفریحات بسیار زیادی در این کشور وجود دارد!! اما نکته‌ای که در مورد آن‌ها مهم‌تر است این است که گردشگران می‌توانند تفریحات زمستانی و تابستانی را در یک کشور تجربه کنند! به طوریکه مثلاً در فصل تابستان، در جزایر شرقی کانادا هوا گرم و مطبوع است و در ارتفاعات شمالی، عده‌ای از گردشگران تور کانادا مشغول اسکی هستند! به سبب وسعت کانادا، تمام تفریحاتی که نیاز به طبیعتی خاص دارند، در این تور فراهم می‌شوند. از نقش تفریحات درون شهری هم نباید در تور کانادا غافل شد. سالن‌های بازی بزرگ در تمام شهرهای کانادا وجود دارند که بعضی‌ از آن‌ها بزرگ‌ترین‌های جهان هستند!

فرودگاه‌های کانادا

بهترین و بزرگ‌ترین فرودگاه‌های جهان در کانادا وجود دارند و گردشگران تور کانادا هیچ‌گونه نگرانی در مورد پروازهای این کشور ندارند. ایرلاین‌های بزرگ، هواپیماهای فوق مدرن و لوکس، پروازهای راحت و بدون دغدغه‌ای را در اختیار گردشگران تور کانادا و مسافران این کشور می‌گذارند.

در مورد ویزای توریستی کانادا

این نکته بسیار مهم است که گردشگران برای انتخاب تورهای کانادا، باید به مراحل اخذ ویزای کانادای خود توجه کنند. اگر گردشگری علاقمند به تجربه اولین سفر خود به کاناداست، ملزم است که تمام مراحل اخذ ویزا را برای همراهی با تورهای کانادا طی کند. مراحلی مثل ثبت‌نام ویزای کانادا، گرفتن وقت سفارت کانادا، سفر به کشوری واسط برای انجام مصاحبه، استفاده از خدمات پیکاپ ویزا و… که اگر یک‌بار طی شوند و منجر به اخذ ویزای مولتی ۵ ساله کانادا شوند، برای مدت‌ها خیال گردشگران را از بابت تور کانادا جمع می‌کند. پس بهتر است که گردشگران این مراحل را هم در مورد زمان‌بندی تورهای کانادا لحاظ کنند.