تور کیش

 

درباره جزیره کیش

کیش توریستی ترین جزیره ایران واقع در خلیج فارس است که نام قدیمش “جزیره قیس” بوده است. جزیره کیش بیضوی شکل است و مساحتی معادل 90 کیلومتر مربع دارد؛ محیط آن 44 کیلومتر، طول آن حدود 15 کیلومتر و عرضش 7.5 کیلومتر است. کیش در ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه قرار دارد و سالانه حدود یک میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می کند. فاصله هوایی تهران تا کیش 1052 کیلوکتر است. تمام ایرلاین های داخلی پرواز به مقصد کیش ارائه میدهند و پرواز کیش در تمام ساعات روز امکان پذیر است.

 

چرا تور کیش؟!
بدون شک جزیره کیش تفریحی‌ترین منطقه در ایران است و تورهای کیش، گردشگران را به سرزمینی می‌رسانند که می‌توانند در ان تفریحاتی با استانداردهای جهانی را تجربه کنند. غواصی، پاراسل، جت اسکی، اسکی روی آب، کیبل اسکی، انواع قایق‌های تندرو و بادبانی، بانجی جامپینگ، کشتی‌های تفریحی و انواع مختلفی از تفریحات آبی و گروهی، تنها بخشی از تجربیاتی‌ست که در تور کیش قابل دستیابی هستند. معمولاً هزینه این تفریحات هم به گونه‌ای‌ست که تمامی گردشگران و خانواده‌ها می‌توانند از آن‌ها بهرمند شوند. از این‌ها گذشته جاذبه‌های طبیعی کیش هم سهم بسیار عمده‌ای در جذب گردشگر دارند؛ سواحل مرجانی کیش، بهترین محل برای انجام ورزش‌های آبی و گشت و گذار هستند و معمولاً بشترین زمان سفر کیش را به خود اختصاص می‌دهند.

 

رزرو تور کیش

برای رزرو تورهای کیش، کافی‌ست که با کارشناسان تورهای داخل  مشورت کنید تا از وجود امکانات موردعلاقه‌تان مطمئن شوید. رزرو تور کیش به راحتی و از طریق همان تماس تلفنی قابل انجام است و از این جهت حائز اهمیت است که مشاوران سالیان می‌توانند شما را در جریان آخرین آفرهای تور کیش بگذارند.

پروازهای تور کیش
خوشبختانه پرواز تور کیش در سطحی وسیع و از اکثر شهرهای بزرگ ایران انجام می‌شود. این پروازها که امکانات بسیار مطلوبی هم دارند، هیچ‌گونه نگرانی در مورد حمل و نقل به کیش باقی نمی‌گذارند.

بهترین زمان سفر به کیش

در اواخر فصل پاییز و فصل زمستان هوای جزیره کیش بسیار خنک و دلچسب است و بیشترین آمار سفر به جزیره کیش هم مربوط به فصل زمستان است. در فصل زمستان تورهای مسافرتی به سوی سواحل این جزیره افزایش می یابد. برای سفر به کیش اگر از تور کیش استفاده کنید، هزینه کمتری نسبت به سفر شخصی پرداخت خواهید کرد.

قیمت تور کیش
با توجه به اینکه هتل‌ های کیش تنوع بسیار بالایی در سطح امکانات و قیمت‌ها دارند، قیمت تور کیش، بازه بسیار بزرگی را در بر می‌گیرد. این بدان معنی‌ست که در تمام فصول سال، گردشگران می‌توانند امیدوار باشند که با هر بودجه‌ای، سفر به کیش را تجربه کنند. برای مثال در یک زمان از سال ممکن است تور کیش با قیمت 300 هزار تومان وجود داشته باشد و این در حالی‌ست که در همان زمان، تور کیش با قیمت 1 میلیون تومان هم موجود است! این تنوع قیمتی هم از ویژگی‌های بارز تور کیش محسوب می‌شود.

تورهای لحظه آخری کیش
بسیاری از گردشگران، به یکباره تصمیم به سفر می‌گیرند و علاقمندند که در مدت زمان کوتاهی تور موردعلاقه‌شان را پیدا کنند. سالیان سفر با تورهای لحظه‌آخری کیش در تمام فصول سال، گردشگران را همراهی خواهد کرد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن، امکانات موردعلاقه‌شان را به دست بیاورند. اکثر هتل‌های کیش در این تورها وجود دارند و نگرانی از بابت سطح امکانات موردنیاز وجود نخواهد داشت. سعی شده است که امکانات رفاهی ویژه‌ای هم برای تورهای لحظه‌آخری کیش در نظر گرفته شوند و خیال گردشگران از سفری راحت به کیش جمع باشد. سالیان سفر به گردشگران اطمینان می‌دهد که این تورها هیچ فرقی با سایر تورها ندارند و در بعضی موارد، ویژگی‌های بسیار بهتری هم دارند.

هتل‌ های کیش؛ بهترین گزینه برای اقامت در کیش
برای اقامت در کیش بهترین گزینه اقامت در هتل های کیش می باشد که قیمت آن‌ها در فصول مختلف تغییر می کند. گاهی اوقات نیز آفرهای ارزان برای برخی اتاق های هتل ها داده می شود که می‌تواند هزینه اقامت شما را تا 50 درصد کاهش دهد. هتل‌ های کیش آن چنان متنوع و پرشمارند که به نوعی تمام سلیقه‌ها و نیازمندی‌ها را پوشش می‌دهند. در مجموع امکانات اقامتی تور کیش، یکی از بهترین بخش‌های آن محسوب می‌شود و بسیاری از گردشگران حرفه‌ای‌تر، امکانات هتلی با استانداردهای جهانی را در این جزیره تجربه کرده‌اند.

بهترین تور کیش
با توجه به گرمای هوا در تابستان، برخی از گردشگران، این جزیره را برای سفرهای تابستانی مناسب نمی‌دانند. اما توجه کنید که قیمت تور کیش در این زمان‌ها از سال، با تخفیف‌های ویژه‌ای روبرو می‌شود و برای گردشگرانی که به سفرهای کم‌هزینه علاقه دارند، بسیار مناسب می‌شود. با این حال، انتخاب بهترین تور کیش هیچ ارتباطی با گرمای هوای این جزیره ندارد و بهتر است که گردشگران به امکانات هتلی موردعلاقه‌شان بیاندیشند؛ چرا که بهترین تورهای کیش، آن تورهایی هستند که امکانات هتلی موردعلاقه گردشگران را دارند.