تور کوش آداسی

چرا تور کوش آداسی؟!

تور کوش آداسی به جرئت جزو بهترین تورهای اطراف ایران است و آنقدر امکانات تفریحی در این شهر ساخته شده است که گردشگران می‌توانند تمام وقت سفر خود را به آن‌ها اختصاص دهند. هتل‌ها در تور کوش آداسی استثنایی‌اند! این هتل‌ها مهم‌ترین بخش سفر به کوش آداسی هستند و امکاناتی باورنکردنی دارند.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی؛

بدون شک فصل بهار و اوایل تابستان!! این تور در این زمان‌ها، صحنه‌ها و آب و هوایی را به مهمان‌هایش هدیه می‌کند که به عقیده اکثر گردشگران، اعجاب آورند. در اوایل تابستان، خورشید مثل سایر شهرهای ترکیه داغ نیست و نسیمی که توسط آب دریا خنک می‌شود، تور کوش آداسی را به یکی از بهترین‌ها تبدیل می‌کند.

رزرو تور کوش آداسی؛

گردشگران برای رزرو تور کوش آداسی می‌توانند از همه نقاط کشور با  آوای  آفتاب  تماس بگیرند و تور موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند. در مورد رزرو تور کوش آداسی جای نگرانی نیست؛ چرا که تورهای کوش آداسی تنوع فراوانی دارند و برای همه سلیقه‌ها راهکارهایی ارائه می‌کنند.

بهترین تور کوش آداسی؛

بهترین تورهای کوش آداسی آن‌هایی هستند که هتل‌هایشان در کنار سواحل این بندر قرار دارد؛ هتل‌ها در تور کوش آداسی نقش اساسی را بر عهده دارند. چرا که اکثر گردشگران در این تور، وقت‌گذرانی در فضای هتل را ترجیح می‌دهند و اگر هتل در تور کوش آداسی لوکس و شیک باشد، سفری دلچسب و پر از چشم‌انداز و خاطره تجربه خواهد شد.

پروازهای تور کوش آداسی؛

پروازهای منظمی برای این تور وجود دارد که معمولاً از تهران انجام می‌شوند، اما کیفیت و امکانات بسیار بالایی دارند. نکته جالب این است که تور کوش آداسی معمولاً در اواخر بهار پرمخاطب می‌شود و در این زمان‌ها بهتر است که از قبل تورتان را رزرو کنید تا به مشکل کمبود جا برنخورید.

قیمت تور کوش آداسی؛

تور کوش آداسی اندکی گران‌تر از سایر تورهای ترکیه است؛ ولی نه آن قدر که به چشم بیاید و این مبلغ نهایتاً چیزی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است. در عوض امکاناتی که گردشگران در این تور دریافت می‌کند، زمین تا آسمان با سایر تورهای ترکیه تفاوت دارد.

و باز هم چرا کوش آداسی؟!!

نسیم خنک دریا، مراکز خرید بزرگ، هتل‌های استثنایی، سواحل خلوت و آفتاب و…