تور پاتایا

چرا تور پاتایا؟

تفریح ، تفریح ، تفریح!!! یک تور پر از تفریحات رنگارنگ و عجیب و غریب! تور پاتایا را تنها کسانی می‌توانند به خوبی در ذهن‌شان تصویرسازی کنند که لااقل یک بار آن را تجربه کرده باشند. جشن‌ها و پایکوبی‌های دسته‌جمعی این تور آن‌چنان معروفند که از تمام جهان، برای تور پاتایا مخاطب جمع می‌کنند.

بهترین زمان سفر به پاتایا؛

فصل تابستان بهترین زمان سفر به پاتایاست و آب و هوای بسیار عالی این شهر ساحلی، تورهای پاتایا را پربازدید می‌کند. در این فصل، شهر کاملاً فضای توریستی به خود می‌گیرد و جنب و جوش و شب‌زنده‌داری‌ها در این شهر شروع می‌شوند!

رزرو تور پاتایا؛

سالیان سفر آماده ارائه خدمات تور پاتایا به همراهان همیشگی‌اش است و نیازی به نگرانی در مورد رزرو این تورها وجود ندارد. خانواده‌ها و گردشگران می‌توانند رای رزرو تور پاتایا با سالیان سفر در ارتباط باشند.

بهترین تور پاتایا؛

تورهای پاتایا به سبب تنوع هتل‌ها، تفاوت‌های اساسی با هم دارند و بهتر است که در وهله اول، برای انتخاب تورهای موردعلاقه‌تان به هتل‌های آن‌ها توجه کنید؛ مثلاً برای آن دسته از خانواده‌ها و گردشگران که علاقمند به فضای هتلی آرام هستند، بهتر است که تورهایی با هتل‌های ساحلی را انتخاب کنند، چرا که فضای شهر مملو از صدای موسیقی و دسته‌های گردشگری‌ست!

پروازهای تور پاتایا؛

پروازهای این تور هم همگی با هواپیماهای عالی و توسط بهترین هواپیمایی‌های کشور انجام می‌شود و تقریباً تمام گردشگران از آن‌ها رضایت دارند.

قیمت تور پاتایا؛

تور پاتایا هم از نظر هزینه، تقریباً همانند سایر تورهای تایلند است؛ با این تفاوت که به علت وجود هتل‌های ۳ ستاره و ۴ ستاره زیادی در این شهر، تورهای ارزان پاتایا هم در دسترس گردشگران قرار دارند. به همین دلیل است که می‌توان یک تور پاتایا هم‌قیمت تورهای ترکیه پیدا کرد، با اینکه فاصله تایلند و ترکیه از ایران به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

و باز هم چرا تور پاتایا؟!!

این تور شهرتش را بی‌دلیل به دست نیاورده است و تفریحاتش عامل اصلی شهرتش هستند. البته نباید از نقش پررنگ مراکز ماساژ درمانی و ریلکسیشن در این شهر هم چشم‌پوشی کرد!


شاید اگر سربازان آمریکایی در سال ۱۹۵۹ در پاتایا توقف نمی‌کرند، شهر کوچک کنار خلیج تایلند تا سال‌های اخیر به چنین شهرت ویژه‌ای نمی‌رسید. این اتفاق افتاد تا امروز پاتایا به عنوان یکی از مکان‌های مشهور گردشگری در جهان شناخته شود. شهر ساحلی پاتایا که در فاصله ۱۶۵ کیلومتری جنوب شرقی یانکوک قرار دارد، شهر تفریحات گوناگون است و شاید به همین خاطر است که به گردشگران توصیه می‌شود از مسافرت به همراه کودکان در تور پاتایا خودداری کنند. پاتایا شهر جشن و پایکوبی و تفریحات شبانه‌ای‌ست که در کنار مناظر حیرت‌آور طبیعی‌اش، با وجود مساحت کم، توانسته است که سالانه بیش از شش میلیون گردشگر را به خود جذب کند. باغ‌ها و مناظر بی‌نظیری در اطراف این شهر وجود دارند که چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ای را در اختیار گردشگران می‌گذارند و این مهم سبب می‌شود که علاقمندان به جاذبه‌های طبیعی بکر، از سراسر جهان خود را به پاتایا برسانند. ساحل پاتایا، مملو از مراکز تفریحی و سرگرمی فراوانی است، که در کنار دیدنی‌های نظیری: جزیره مرجان، موزه ریپلی، کوه بودا، باغ‌های استوایی و… این شهر را به شهر قابل‌اتکایی برای تور تایلند تبدیل کرده است. هتل‌ها و مراکز اقامتی بسیار متنوعی هم در این شهر ساخته شده‌اند تا شرایط برای جلب اعتماد توریست‌ها کامل باشد!