تور پنانگ

چرا تور پنانگ؟
پنانگ جزیره‌ای‌ست چسبیده به شبه جزیره مالزی که اصلی‌ترین مقصد گردشگری در تور مالزی محسوب می‌شود. به جرئت می‌توان گفت چشم‌اندازهایی که در تورهای پنانگ در مقابل گردشگران قرار می‌گیرند، در جای دیگری از جهان قابل‌دسترسی نیستند. تلفیق جنگل و کوه و سواحل حیرت‌آور، باعث شده است که گردشگران حساب دیگری روی تورهای پنانگ باز کنند.

بهترین زمان سفر به پنانگ؛
از آنجایی که پنانگ دقیقاً در بالای خط استوا قرار گرفته است، می‌توان حدس زد که آب و هوای گرم و مرطوبی دارد. البته هوای پنانگ متغیر است و در فاصله میان ماه‌های آوریل تا نوامبر مرطوب است و در دو ماه ژانویه و فوریه تا حدودی رو به خشکی می‌رود. تورهای پنانگ در تمام زمان‌های سال مناسب هستند؛ اما آب و هوای مطلوب در زمستان باعث می‌شود که بسیاری از گردشگران جهانی، این فصل را برای سفر به پنانگ انتخاب کنند.

رزرو تور پنانگ؛
برای رزرو تورهای پنانگ، کافی‌ست که با کارشناسان سالیان سفر تماس بگیرید و امکانات موردعلاقه و مدت زمان سفرتان را تعیین کنید تا تور پنانگ را در اختیارتان بگذارند. البته به مانند سایر تورهای مالزی، بهتر است که حداقل ۲ هفته پیش از تاریخی که می‌خواهید به پنانگ سفر کنید، نسبت به رزرو هتل و پرواز اقدام کنید.

بهترین تور پنانگ؛
بهترین تورهای پنانگ را از سالیان سفر بخواهید. به دلیل این که کم پیش می‌آید پکیج تور برای مقاصد دور و درازی به مانند پنانگ ارائه شود، گردشگران می‌توانند با توجه سلایق و علایق خود، تور موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند.

پروازهای تور پنانگ؛
پرواز مستقیم به پنانگ وجود ندارد؛ این به آن معنی‌ست که باید ابتدا به یکی دیگر از شهرهای مالزی سفر کنید و پس از آن دوباره به سمت پنانگ پرواز کنید. به همین خاطر پروازهای پنانگ تا حدودی گران‌قیمت هستند. البته امکانات این پروازها بسیار عالی هستند و به نوعی می‌توان پروازهای مالزی را بهترین پروازها در میان پروازهای خروجی از ایران به سمت شرق آسیا دانست.

قیمت تور پنانگ؛
تورهای پنانگ تورهای گران‌قیمتی هستند! بهتر است که در ابتدا این موضوع را بدانید و برنامه‌ریزی مناسبی برای آن انجام دهید. البته شاید سفر به پنانگ، جزیره‌ای که حتی ۱ ماه وقت هم برای تجربه تمام جاذبه‌هایش کم می‌آید، خیلی بیشتر از این قیمت‌ها ارزشمند باشد.

و باز هم چرا تور پنانگ؟!!
یک سفر کامل را چگونه تعریف می‌کنید؟ تفریح، طبیعت، غذا و یا هر چیز دیگری که به آن فکر کنید، در تور پنانگ در عالی‌ترین و خاص‌ترین سطح ممکن وجود دارد و پنانگ به عنوان یک سفر استثنایی در میان گردشگران جهانی شهرت یافته است.