تور پوکت

چرا تور پوکت؟

تور پوکت را تجربه کنید، اگر علاقمند به تجربه آرامش واقعی هستید. این تور آن چنان موسیقی لطیفی دارد که تمام علاقمندانش را به احساس گرم نشاط مهمان می‌کند. سواحلی که گردشگران تور پوکت در آن‌ها به آفتاب گرفتن مشغول می‌شوند، ویژگی‌های حیرت‌آوری دارند صخره‌ها و غارهای دریایی که در اطراف این سواحل وجود دارد، تمام گردشگران را به تعجب وا می‌دارد.

بهترین زمان سفر به پوکت؛

بهار، تابستان، پاییز!!! اگر علاقمند به استفاده حداکثری از استخرهای روباز و سواحل پوکت هستید، بهتر است که فصل تابستان و اوایل پاییز را برای سفر با تورهای پوکت انتخاب کنید؛ چون با اینکه آب و هوای پوکت در این زمان‌ها هم خنک و مطبوع است، اما گرمای خورشید این اجازه را به شما می‌دهد که در ساحل به گشت و گذار بپردازید و در حمام‌های روباز هتل‌تان استراحت کنید! بهار پوکت بسیار زیباست و تورهای این شهر هم در بهار پرمخاطب می‌شوند و هر چه به سمت تابستان برویم، بر تعداد این تورها افزوده می‌شود.

رزرو تور پوکت؛

رزرو تورهای پوکت از طریق کارشناسان تورهای خارجی سالیان سفر صورت می‌پذیرد و در تمام روز قابل دسترسی‌ست. اما نکته‌ای که جا دارد به آن اشاره کنیم این است که بهتر است حتی برای یک بار هم که شده، هتل‌های ساحلی ۵ ستاره پوکت را تجربه کنید تا دریابید که تور تایلند واقعی یعنی چه!!

بهترین تور پوکت؛

بدون شک بهترین تورهای پوکت آن‌هایی هستند که هتل‌های‌شان دسترسی به ساحل دارند و یا ساحل اختصاصی برای مهمان‌هایشان در نظر می‌گیرند. هتل‌های این‌چنینی زیادی در پوکت وجود دارند و این تور از این نظر در میان تورهای تایلند سرآمد است. البته می‌توان تور سامویی را هم از همین جنس دانست!

پروازهای تور پوکت؛

مثل تمام تورهای دیگر تایلند، پروازهای پوکت هم با امکانات بسیار مطلوبی انجام می‌شوند؛ اما نکته‌ای که در این مورد وجود دارد این است که این پروازها به نسبت سایر پروازهای تایلند در سطح محدودتری برگزار می‌شوند و این نکته سبب می‌شود که رزرو تور پوکت از قبل ضروری به نظر برسد.

قیمت تور پوکت؛

ببینید! بهتر است که حداکثر بودجه‌تان را، برای خرید تور پوکت در نظر بگیرید و از بهترین امکانات هتلی استفاده کنید؛ چرا که در این صورت، تجربه‌ای را به دست خواهید آورد که مطمئناً شما را بارها به پوکت خواهد کشاند! هتل‌ های ساحلی پوکت بهترین انتخاب‌ها هستند و شاید بهتر باشد پول بیشتری برای آن‌ها بپردازید، اما انتخابشان کنید!

و باز هم چرا تور پوکت؟

نسیم خنک دریا، زیر سایه آفتاب‌گیر، عطر نمک و لیوان نوشیدنی… در سواحلی که جزو زیباترین‌های دنیا هستند!
پوکت افسانه ای! چیزی ورای واقعیت‌های روزمره‌ای که با آن‌ها سر و کار دارید! اگر علاقمند به جهان انیمیشن‌های سه‌بعدی هستید، پیشنهاد می کنیم که حتماً با تورهای پوکت سفر کنید. تصاویری که در این شهر ساحلی خواهید دید، بدون شک و تردید چیزی به جز رؤیاهایی عجیب‌وغریب نخواهند بود. پوکت جزو آن دسته از مناطق جهان است که گردشگرانش را حیرت‌زده می‌کند! شهری ساحلی در جنوبی‌ترین قسمت جزیره پوکت، که یکی از اعجاب‌آورترین مناطق توریستی جهان است. شهری که به گفته بسیاری از گردشگران، مملو از احساساتی‌ست که تا به حال تجربه نشده‌اند. چشم اندازهای فوق‌العاده حیرت‌آور اقیانوسی، پوکت را به یکی از جذاب‌ترین سواحل دنیا تبدیل و این شهر را به عنوان یکی از مقاصد مهم تفریحی جهان معرفی کرده است. رنگ‌ها در پوکت حرف اول را می‌زنند؛ استفاده از رنگ‌های گرم و شاد در نمای ساختمان‌ها، قاب چراغ‌ها، لباس ساکنان و هر جا که امکان رنگ‌آمیزی وجود داشته است، فضایی جالب و چشم‌نواز را در نگاه گردشگران ایجاد می‌کند که انگار مشغول زندگی در محیط کارتونی هستند؛ حال آنکه در تور تایلند به سر می‌برند! جاذبه‌های طبیعی بی‌شماری در پوکت وجود دارد که شاید بازدید از همه آن‌ها نیازمند چند سال زندگی در پوکت باشد، اما می‌شود با یک سفر به تایلند و به خصوص شهر پوکت، از مهم‌ترین‌های لیست دیدن کرد و شاید لیست مهم‌ترین‌ها هم به چند تور تایلند احتیاج داشته باشد! در کنار تمام ویژگی‌ها مطرح طبیعی، پوکت در سال‌های اخیر با تلاش‌های فراوانی که در مسیر دستیابی به توسعه مراکز تفریحی‌اش کرده است، توانسته است در این زمینه هم پیشرفت‌های عظیمی را به دست بیاورد تا از این شهر کوچک، آرمانشهری برای گردشگران جهان بسازد. به تمام گردشگران توصیه می‌شود که اگر قصد سفر به تایلند را دارند، تورهای پوکت را به هیچ وجه از دست ندهند.