تور سامویی

چرا تور سامویی؟

این تور هم همانند تور پوکت از ویژگی‌های خاصی برخوردار است؛ تور سامویی را مملو از تصاویر حیرت‌آور است. تصاویری که شاید تنها در تلویزیون دیده باشید! صخره‌ها و تنگه‌هایی که به شکل جزایر کوچک و بزرگ، سر از آب بیرون آورده‌اند و هتل‌هایی که چشم‌انداز‌هایی بی‌نهایت خارق‌العاده را در اختیار مهمان‌های تور تایلند می‌گذارند.

بهترین زمان سفر به سامویی؛

بهترین زمان برای همراهی این تورها، بهار و تابستان است؛ هوا گرم می‌شود و ماسه‌ها درخشان می‌شوند و سواحل پر می‌شوند از توریست‌هایی که در ساحل مشغول بازی و گشت و گذار هستند!

رزرو تور سامویی؛

رزرو این تورها از طریق مشورت با کارشناسان سالیان سفر در دسترس خواهد بود. به این دلیل که این تورها خاص هستند، بهتر است برای رزرو تور سامویی حداقل از ۱۰ روز قبل اقدام کنید؛ چرا که ممکن است هتل و امکانات موردعلاقه‌تان را از دست بدهید!

بهترین تور سامویی؛

با توجه به بهترین زمان سفر به سامویی و چشم‌اندازهای ساحلی این شهر، بهترین تورها، تورهای تابستانی سامویی هستند و بهتر است که با انتخاب یک هتل ساحلی، این تور را برای خود به تجربه‌ای باورنکردنی تبدیل کنید.

پروازهای تور سامویی؛

تمام تورهای تایلند مثل تور سامویی پروازهای بسیار مطلوبی دارند و سالیان سفر به شما اطمینان می‌دهد که هیچ گونه نگرانی در مورد آن‌ها وجود ندارد و گردشگران می‌توانند بدون دغدغه در مورد امکانات پروازی، تور سامویی‌شان را انتخاب کنند.

قیمت تور سامویی؛

درست است که قیمت این تور هم همانند تور پوکت، اندکی گران‌تر از سایر تورهای اطراف ایران است، اما لازم است بدانید که این تورها ویژگی‌های منحصربفردی دارند و قیمت‌شان نسبت به تجربه و امکاناتی که در اختیارتان می‌گذارند واقعاً ناچیز است.

و باز هم چرا تور سامویی؟!!

دودلی را کنار بگذارید؛ تور سامویی، همان توری‌ست که می‌تواند شما را از فضای شلوغ شهری دور کند و زندگی آرام و دلپذیر و پر از موسیقی را -حتی برای چند روز و یا هفته- به شما ببخشد! ماساژورهای حرفه‌ای تایلندی هم این تور را برای‌تان شیرین‌تر می‌کنند.