تور تفلیس

چرا تور تفلیس؟!

تمام گردشگران باید حداقل یک بار تور تفلیس را تجربه کنند. این تور بدون شک یکی از بهترین تورهای خارجی‍ست که از ایران حرکت می‌کنند. تجربیات حیرت‌انگیزی در این تور به دست می‌آیند و فضای شهر این شهر به گونه‌ای‌ست که تور تفلیس را به رؤیا تبدیل می‌کند.

بهترین زمان سفر به تفلیس؛

برای تور تفلیس تمام زمان‌های سال بهترین زمان سفر است! چرا که در تمام فصول این شهر ویژگی‌های خاص خود را دارد و گردشگران از تمام جهان با این تورها خود را به تفلیس می‌رسانند. بهارهای خنک این شهر، زمانی بسیار عالی برای مسافرت است و تابستان‌ها هم هوا مانند هوای روسیه خنک است تا این تور از این نظر یکی از بهترین‌ها باشد.

رزرو تور تفلیس

هر زمان از روز که تصمیم گرفتید، می‌توانید تور تفلیس موردعلاقه‌تان را رزرو کنید. آوای آفتاب و کارشناسان تورهای خارجی‌اش در تمام روز آماده پاسخگویی به گردشگران و خانواده‌ها هستند. رزرو تورهای تفلیس به سادگی انجام می‌شود و همیشه در دسترس خواهد بود.

بهترین تور تفلیس؛

بهترین تورهای تفلیس آن‌هایی هستند که مدت‌شان طولانی‌تر است! چرا که اکثر گردشگران دل‌کندن از تفلیس را سخت می‌دانند. اما بهتر است که بدانید که بهترین تورهای تفلیس در واقع آن‌هایی هستند که با سلایق و خواسته‌های شما تطابق دارند و به دلیل تنوع این تورها، شما می‌توانید به راحتی و با یک تماس تلفنی و مشورت با کارشناسان سالیان، بهترین تور تفلیس را انتخاب کنید.

پروازهای تفلیس؛

بهترین هواپیمایی‌هایی کشور، با بهترین امکانات و پرسنل، پروازهای تور تفلیس را به عهده می‌گیرند. سالیان سفر به گردشگران علاقمند به تور تفلیس اطمینان می‌دهد که هیچ‌گونه نگرانی در مورد این پروازها وجود نخواهد داشت.

قیمت تور تفلیس؛

تورهای تفلیس، تورهای به نسبت ارزانی هستند و مثلاً در بهار گردشگران می‌توانند تورهایی را به قیمت‌هایی کمتر از ۶۰۰ هزار تومان هم پیدا کنند؛ این به آن معنی‌ست که این تورها در باقی زمان‌های سال هم ارزان‌تر از تورهای دیگر کشورهای اطراف ایران هستند. به هر حال کیفیت هتل و مدت اقامت، در قیمت تمام تورها تأثیر می‌گذارد؛ اما تور تفلیس از آن تورهایی‌ست که هتل‌هایش هم به نسبت ارزان‌تر هستند.

و باز هم چرا تور تفلیس؛

این شهر استثنایی است؛ تور تفلیس تجربه‌ای در دل تاریخ است، به گونه‌ای که در تمام قسمت‌های شهر و اطراف شهر این تجربه تاریخی برای گردشگران در حال تکمیل شدن است. این تجربه به حدی ناب است، که اکثر گردشگران پس از اولین سفر به تفلیس، چندین بار دیگر با این تور سفر می‌کنند.

تور تفلیس را می‌توان سفری بسیار مناسب برای عکاسی دانست. شهر تفلیس، شهری استثنایی‌ست؛ معماری و طراحی شهری تفلیس، زمینه‌ای را فراهم می‌کند که عکاسان حرفه‌ای زیادی به این شهر سفر کنند و تصاویری از زندگی بشر مدرن، در دل تاریخ را به ثبت برسانند!

چند سالی‌ست که تورهای متنوعی در کشور راه‌اندازی شده‌اند تا ایرانیان پس از مدت‌ها بتوانند، طعم سفرهای کوتاه‌مدت و جذابی را بچشند که عمیقاً به آن احتیاج داشته‌اند. تور تفلیس یکی از این تورهای ویژه است که در چند سال اخیر با اقبال ایرانیان مواجه شده است و گردشگران زیادی لااقل یک بار برای همراهی این تور به کشور گرجستان سفر کرده‌اند. البته همان‌طور که همه می‌دانیم، تفلیس از شهرهای مطرح آسیاست و نامش در تمام اعصار تاریخی به وضوح می‌درخشد. بر اساس همین تمدن اصیل، تورهای تفلیس هم ویژگی‌هایی بسیار استثنایی دارند و می‌توان به راحتی به این نکته اذعان کرد که این تورها تفاوت‌های بسیار زیادی با تور کشورهای اطراف ایران دارد.

جاذبه های تاریخی تور تفلیس

این تفاوت زمانی به طور واضح به چشم می‌آید، که گردشگران در مدت زمانی کمی پس از بازگشت از تورهای اطراف ایران (مثلاً دبی و آنتالیا و ایروان و…) به تفلیس سفر می‌کنند؛ دقیقاً در چنین حالتی‌ست که گردشگران می‌توانند معنای دقیق «اصالت» را درک کنند! به عبارت دیگر، تفلیس را می‌توان شهری دانست که بوی تاریخ در آن‌ به مشام می‌رسد و مثل پیرمردی که تجربیات فراوانی دارد، از ابهتی کاملاً روشن برخوردار است. مسافران تور تفلیس بارها این نکته را یادآور شده‌اند که سفر به تفلیس، یکی از جذاب‌ترین سفرهای زندگی‌شان بوده است و امیدوارند که بتوانند دوباره به این شهر سفر کنند.
این درست است که پادشاهان گذشته ایران بارها به تفلیس حمله کرده‌اند و در جریان این کشورگشایی‌های بی‌منطق، خون‌های زیادی در تفلیس ریخته شد؛ اما مردم تفلیس، خستگی‌های تاریخ را فراموش کردند و زمینه‌ای را فراهم کردند تا همه گردشگران جهانی، از سفر به این شهر لذت ببرند. اتفاقاً یکی از ویژگی‌های بارز تور تفلیس، غور در این برهه‌های تاریخی‌ست که به نوعی با تاریخ ایران گره خورده‌اند. نقشی که تاریخ و جاذبه‌های تاریخی در تور تفلیس ایفا می‌کنند، پررنگ‌ترین نقش است؛ حتی پررنگ‌تر از نقش هنر!

جاذبه‌های فراوانی هم در اطراف این شهر وجود دارند، که برای تور تفلیس امتیازی بزرگ به حساب می‌آیند؛ چرا که معمولاً نقاط کمی در جهان وجود دارند که تمام ویژگی‌های گردشگری را یکجا داشته باشند.

مردم گرجستان، چنان‌که گفته شد، مردمی مهربان و خونگرم هستند و آرامش زیادی در رفتارشان به چشم می‌خورد. مخصوصاً مردم پایتخت، با درک ضرورت فعالیت در حوزه توریسم، احترام بسیار زیادی برای گردشگران خارجی قائل‌اند؛ این احترام باعث می‌شود که تور تفلیس به سرعت جای خود را در میان گردشگران ایرانی باز کند. نکته دیگر علاقه مردم گرجستان به موسیقی شهری‌ست و معمولاً گردشگران از حجم وسیع موسیقی‌ها و نوازندگانی که در خیابان‌ها در حال نواختن هستند، تعجب می‌کنند.

جشنواره های تور تفلیس

فستیوال‌های هنری بسیار زیادی در شهر تفلیس انجام می‌پذیرد؛ این فستیوال‌ها زمان و مکان خاصی ندارند و اکثر آن‌ها در نیمه‌های شب آغاز می‌شوند! لذا گردشگران تور تفلیس در هر زمان از سال که به این شهر سفر کنند، می‌توانند به دیدن این فستیوال‌ها بروند. به دلیل انجام همین فستیوال‌ها و بافت سنتی علاقمند به شب‌زنده‌داری در تفلیس، شب‌های تفلیس، بهترین ساعات شبانه‌روز را برای گردشگران رقم می‌زنند. اکثر رستوران‌ها و کافه‌ها و بارهای شهر هم تا نزدیک صبح مشغول به کار هستند و این مهم به گردشگران اجازه می‌دهد که تا هر زمان که علاقمن هستند در شهر به گشت و گذار بپردازند.

هتل های تور تفلیس

در مورد هتل‌های تفلیس باید به طراحی مدرن در دل نماهای کلاسیک اشاره کرد. این هتل‌ها که تنوع بالایی در سطح امکانات و قیمت‌ها و موقعیت‌های مکانی دارند، اقامت در تور تفلیس را برای گردشگران تضمین می‌کنند. انصافاً قیمت هتل‌های تفلیس هم مناسب است و گردشگران از آن‌ها رضایت دارند. دلیل اصلی اینکه تورهای ارزان تفلیس در طیف زیادی وجود دارند، همین ارزانی هتل‌هاست. هتل‌ها معمولاً نماهای کلاسیک دارند و به بافت تاریخی تفلیس آسیبی نمی‌زنند؛ اما تمام امکانات جهانی در آن‌ها قابل دسترسی‌ست.

رستوران های تور تفلیس

غذا در تفلیس نسبتاً ارزان است و به دلیل حجم زیاد مسافرانی که راهی این شهر می‌شوند، رستوران‌های زیادی برای جلب رضایت همه مردم جهان در این شهر وجود دارد. این رستوران‌های متنوع، انواع منوهای بین‌المللی و گرجی را در اختیار مهمان‌ها می‌گذارند. البته رستوران‌های درون هتلی هم می‌توانند گزینه مناسبی برای صرف وعده‌های غذایی باشند و چیزی از رستوران‌های بیرون هتل کم ندارند. با این حال نکته‌ای که در مورد رستوران‌های شهر تفلیس وجود دارد، امکان صرف غذا در فضای خارجی و هوای آزاد است و به همین دلیل صحنه‌های جالبی در تور تفلیس قابل مشاهده است.